✆ +38 098-866-72-26

Стен (GRE)Стен (GRE)

Коли я вирішив почати підготовку до GRE, я почав збирати інформацію з приводу різних курсів в інтернеті і серед друзів. Про Courses by Kevin були найкращі відгуки, і я радий, що послухався ради. Mr Max Zener пропонує індивідуальний підхід до кожного студента за розумною ціною.

На першому занятті ми визначили кількість балів, необхідних для вступу туди, куди я хотів, перевірили мої знання і підібрали відповідне розклад. Звичайно, підготовка до GRE – далеко не цукор, і Mr Zener не шукає легких шляхів. Вам потрібно бути максимально зосередженим, щоб підготуватися до математичної секції, і працювати дуже довго, щоб підготуватися до вербальної секції. У будь-якому випадку, його допомога і підтримка – неоціненні; він завжди підбирає прекрасні приклади; він об’єднує навчання в групі з індивідуальним підходом при виборі домашніх завдань; а також, він може поділитися найкращими тактиками того, як відповісти правильно на найскладніше питання.

Я вдячний Courses by Kevin за їх скрупульозний підхід до підготовки студентів і звичайно ж рекомендую Вам записатися на них!


A little more about admin...


Comments are closed.

Отримати зараз! +38 098-866-72-26

Підпишіться і отримайте бонус!

Ми гарантуємо конфіденційність інформації

Закрити вікно

Courses by Kevin створив зручні та ефективні курси для будь-яких потреб студента. У нас є 5 додаткових програм для всіх наших GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL, IELTS курсів:

  • Стандартний вечірній курс - 3 місяці 3 рази на тиждень
  • Інтенсив вихідного дня - 40 годин \ 5 тижнів
  • 3-х тижневий інтенсив - 3 тижні 4 рази на тиждень
  • Гнучкий курс - 40 годин підготовки у зручний час
  • Індивідуальне навчання