✆ +38 098-866-72-26

Ольга (GMAT)Ольга (GMAT)

Courses by Kevin є прекрасним місцем. Буквально це, як ніби ви сидите за столом поруч з капелюшником з Аліси в країні чудес і вирішуєте цілу купу задач GMAT. Класи завжди йдуть легко. Ви навіть не помітите, як страшна нова тема, поки ви отримаєте результати сесії. І повірте мені, я вважаю GMAT дійсно важким.

Викладачі в Courses by Kevin чудові та надихаютьлюдей. Вони дбають про своїх студентів. Це життєво важливо для них, щоб переконатися, що кожен зрозумів тему, і що кожна людина бере участь у розмові, і позитивно пов’язана з предметом. У них завжди є якісь жарти, але і багато домашніх завдань, щоб тримати напругу навчання на належному рівні, і принаймні дві повних каністри енергії для тих, хто її потребує. Більш того, я була здивована через їхню стресостійкість та високу відповідальність. Я повинна також сказати, що вся команда Courses by Kevin робить велику роботу.

Я бачила багато різних класів і курсів, але це було перше місце, де у мене було відчуття родини. Звичайно, якщо ви хочете, щоб результати вашої підготовки були досить високими, ви повинні працювати. Я сподіваюся, що ніхто не думає, що все, що вам потрібно знати, будуть автоматично завантажено в ваш мозок, так що не полінуйтеся. Це час в нашому житті, щоб піти на те, чого ви хочете.

Я просто хотіла б подякувати Courses by Kevin за те, що вони роблять. І дуже рекомендую цю школу для тих, хто любить вчитися, та хоче втілити свої мрії, і готові до напруженої, але приємної роботи, щоб досягти своїх цілей.


A little more about admin...


Comments are closed.

Отримати зараз! +38 098-866-72-26

Підпишіться і отримайте бонус!

Ми гарантуємо конфіденційність інформації

Закрити вікно

Courses by Kevin створив зручні та ефективні курси для будь-яких потреб студента. У нас є 5 додаткових програм для всіх наших GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL, IELTS курсів:

  • Стандартний вечірній курс - 3 місяці 3 рази на тиждень
  • Інтенсив вихідного дня - 40 годин \ 5 тижнів
  • 3-х тижневий інтенсив - 3 тижні 4 рази на тиждень
  • Гнучкий курс - 40 годин підготовки у зручний час
  • Індивідуальне навчання