✆ +38 098-866-72-26

Наталі (TOEFL)Наталі (TOEFL)

Разом з Courses by Kevin я пройшла прекрасну підготовку. Я вибрала тримісячний курс підготовки до TOEFL, і я можу сказати, що Mr. Charles Sanders – прекрасний викладач, який до того ж і відмінно вміє мотивувати. Його методика навчання цікава і ефективна. Я значно збільшила свій академічний словниковий запас і набрала 27 з 30 балів за лист (для порівняння, до курсів я ледь набрала 21).  

Mr. Sanders – дуже вимогливий учитель. Можливо, Ви будете приголомшені кількість домашнього завдання, але його стратегія – дійсно ефективна, і Ваш майбутній результат того вартий. Продовжуйте вчитися і виконуйте всі його рекомендації. Більш того, академічні тести не настільки тестують Ваш рівень мови, скільки Вашу здатність використовувати мову і правильно розуміти вимоги тесту. З цієї причини Mr. Sanders робить упор на стратегії виконання завдань, яка може підвищити Ваші шанси досягти успіху на іспиті. Останні, але не менш важливе, необхідні якості – це впевненість в собі і зосередженість. Я ніколи в житті не зустрічала вчителя, більш відданого своїй справі, ніж Mr. Max Zener. Він дуже надихає і підтримує своїх учнів.

Так як я – просто везунчик, за 5 днів до здачі іспиту TOEFL був виключений зі списку тестів, за результатами яких можна поступити до Великобританії. Мені довелося в терміновому порядку реєструватися на IELTS, і Mr Zener погодився допомогти мені з підготовкою!

Головне – пам’ятати, що життя не закінчується на здачі TOEFL або IELTS, як і на отримання відповідного листа з університету. Найважливіше – це довести собі, що Ви це можете, і Ви гідні домогтися своєї заключної мети. Mr. Zener допоміг мені зрозуміти, що немає нічого неможливого! Він більше, ніж просто вчитель; він став відмінним другом мені і іншим студентам.


A little more about admin...


Comments are closed.

Отримати зараз! +38 098-866-72-26

Підпишіться і отримайте бонус!

Ми гарантуємо конфіденційність інформації

Закрити вікно

Courses by Kevin створив зручні та ефективні курси для будь-яких потреб студента. У нас є 5 додаткових програм для всіх наших GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL, IELTS курсів:

  • Стандартний вечірній курс - 3 місяці 3 рази на тиждень
  • Інтенсив вихідного дня - 40 годин \ 5 тижнів
  • 3-х тижневий інтенсив - 3 тижні 4 рази на тиждень
  • Гнучкий курс - 40 годин підготовки у зручний час
  • Індивідуальне навчання