✆ +38 098-866-72-26

Ден здав TOEFLДен здав TOEFL

Коли я прийняв рішення вчитися в Штатах, у мене вже залишалося мало часу на підготовку до тестів. Я почав дзвонити в різні агентства і питати їх, які у мене є варіанти. З усіх агентств тільки Courses by Kevin запевнили мене в тому, що у мене буде достатньо часу на підготовку.

Як тільки я прийшов в офіс, я познайомився з усіма викладачами. Персонал допоміг мені скласти відповідний розклад. Mr. Charles Sanders став моїм учителем, а пізніше – і другом. Я багато займався, слухав поради свого вчителя і в результаті успішно здав тест після місяця підготовки. Тепер я вчуся в університеті в Південній Флориді.

Я рекомендую Courses by Kevin всім, хто зацікавлений в підвищенні рівня знань мови і навчанні за кордоном. Вони не гарантують того, що Ви наберете необхідні бали на іспиті або значно поліпшите свої знання, але вони дають Вам всі необхідні навички і створюють сприятливі умови. Більш того, інші студенти Courses by Kevin, яких я знаю, також надійшли туди, куди і мріяли.


A little more about admin...


Comments are closed.

Отримати зараз! +38 098-866-72-26

Підпишіться і отримайте бонус!

Ми гарантуємо конфіденційність інформації

Закрити вікно

Courses by Kevin створив зручні та ефективні курси для будь-яких потреб студента. У нас є 5 додаткових програм для всіх наших GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL, IELTS курсів:

  • Стандартний вечірній курс - 3 місяці 3 рази на тиждень
  • Інтенсив вихідного дня - 40 годин \ 5 тижнів
  • 3-х тижневий інтенсив - 3 тижні 4 рази на тиждень
  • Гнучкий курс - 40 годин підготовки у зручний час
  • Індивідуальне навчання