✆ +38 098-866-72-26

Анастасія здала TOEFLАнастасія здала TOEFL

Я закінчила двомісячні курси підготовки до TOEFL. Я не можу сказати, що Courses by Kevin краще, ніж інші курси, тому що я не знаю цього. Але одне я можу сказати точно: я задоволена тим рішенням, яке прийняла. Найгірше для мене в будь-якому навчальному процесі – коли мені стає нудно. І тому мені подобаються Courses by Kevin – тут мені ніколи не було нудно і я не відчувала себе втомленою.

Заняття завжди динамічні, але так, часу розслабитися у Вас не буде, тому що це TOEFL, хлопці. Наші інструктори примудряються тримати швидкий темп під час всього заняття, і після його закінчення Ви відчуваєте себе радісним і натхненним. Єдина проблема – це величезна кількість домашнього завдання, яке потрібно виконати до наступного заняття – забудьте про своє особисте життя.

Звичайно, наші результати залежать від наших старань. Але іноді нам потрібна людина, яка буде вказувати нам шлях, надихати і підтримувати нас, коли ми будемо в собі сумніватися. Вчителі в Courses by Kevin – це якраз такі люди. Очевидно, що якщо Ви достатні старанні, щоб підготуватися до тестів самостійно, ніякі курси Вам не потрібні. Я б навіть трохи Вам заздрила, якби це не було так нудно.


A little more about admin...


Comments are closed.

Отримати зараз! +38 098-866-72-26

Підпишіться і отримайте бонус!

Ми гарантуємо конфіденційність інформації

Закрити вікно

Courses by Kevin створив зручні та ефективні курси для будь-яких потреб студента. У нас є 5 додаткових програм для всіх наших GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL, IELTS курсів:

  • Стандартний вечірній курс - 3 місяці 3 рази на тиждень
  • Інтенсив вихідного дня - 40 годин \ 5 тижнів
  • 3-х тижневий інтенсив - 3 тижні 4 рази на тиждень
  • Гнучкий курс - 40 годин підготовки у зручний час
  • Індивідуальне навчання