✆ +38 098-866-72-26

Головна


Більше 10 000 студентів рекомендують Courses by Kevin International! Приєднyйся до нас!

Courses by Kevin створили ефективні та гнучкі курси для потреб студентів. У нас є пять додаткових програм для всіх наших курсів GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL, IELTS:

 • Поглиблений вечірній курс – 2 місяці
 • Інтенсивний курс на вихідних – 1 місяць
 • 3-тижневий інтенсивний курс – 3-тижневий вечірній курс
 • Гнучкий курс – 1 або 2 місяці курс залежить від потреб студентів.
 • Індивідуальні заняття – курс може тривати від 1 тижня до 3-х місяців і залежить від термінів і пріоритетів клієнта.

Поглиблений вечірній курс триває 2 місяці 45 годин. Вечірні заняття проводяться 3 рази в тиждень з 6 вечора до 7:30 вечора і з 7 вечора до 8:30 вечора. Всі заняття проводяться в будні дні з декількома варіантами. Будь ласка, перевірте розклад нижче.

Вихідний інтенсивний курс передбачає 40 годин підготовки в класі протягом 5 тижнів. Заняття проходять в суботу і неділю в протягом 5 годин, під час кожного заняття є ДВА кава-брейки.

3-тижневий інтенсивний курс триває 3 тижні по дві з половиною години підготовки в класі 4 рази на тиждень. Цей інтенсивний курс, як правило, проводиться з 6 години вечора до 8:30 вечора в будні дні.

Гнучкий курс найбільше підходить для ділових людей та студентів з дуже складним і непередбачуваним графіком. 40 годин підготовки будуть організовані таким чином, щоб всі студенти змогли пристосувати їх до свого графіку.

Courses by Kevin також надають індивідуальні заняття для клієнтів, які беруть повний підготовчий курс або підготовку в будь-якої частини тестів GMAT, GRE, SAT / ACТ, TOEFL, IELTS . Студенти можуть вільно вибирати кількість годин, на основі порад наших експертів. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб записатися на безкоштовне тестування та співбесіду з одним з експертів.

Назва курсуМістоЧисло місцьПочаток навчання
Години 
GMAT®- Profound Evening Київ327/04/201845
GRE®- Profound Evening Київ327/04/201845
SAT®- Profound Evening Київ327/04/201845
TOEFL® or IELTS® - Profound Evening Київ327/04/201845
GMAT®- Weekend intensiveКиїв205/05/201840
GRE® - Weekend intensiveКиїв205/05/201840
SAT® - Weekend intensiveКиїв205/05/201840
TOEFL® or IELTS® - Weekend intensiveКиїв205/05/201840
GMAT®- Intensive - 3 weeksКиїв310/05/201840
GRE® - Intensive - 3 weeksКиїв310/05/201840
SAT® - Intensive - 3 weeksКиїв310/05/201840
TOEFL® or IELTS® - Intensive - 3 weeksКиїв310/05/201840
GMAT®- FlexibleКиїв4індивідуальний графік40
GRE® - FlexibleКиїв4індивідуальний графік40
SAT® - FlexibleКиїв4індивідуальний графік40
TOEFL® or IELTS® - FlexibleКиїв4індивідуальний графік40
GMAT®- individual Київіндивідуальний графік
GRE® - individual Київіндивідуальний графік
SAT® - individual Київіндивідуальний графік
TOEFL® or IELTS® - individual Київіндивідуальний графік

Комплексний підхід


Ми розробили спеціальну програму підготовки, яка відповідає вашим потребам, сильним і слабким сторонам. Ви дізнаєтеся про всі техніки складання іспитів і зрозумієте, як використовувати їх під час іспиту. Крім того, ми допоможемо вам організувати свій час для підготовки.

Гнучкість


Ви легко можете почати свої заняття і вибрати відповідний час для вашого графіка з великої кількості варіантів (щоденні та вечірні групи, недільні курси). Ви можете залишатися на зв’язку з нашими викладачами, коли ви хочете, тому що наші приватні уроки є доступними в зручний для вас час. Якщо Ви не маєте можливості приїхати в один з наших центрів, не турбуйтеся, оскільки ми також надаємо наші курси в Інтернеті.

Унікальні методи


GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL або IELTS – це стандартизовані тести. Таким чином, ви повинні бути готові, щоб впоратися не тільки з граматичними питаннями і завданнями для читання, а й зрозуміти закономірності і стратегії цих тестів, щоб отримати кращі результати.

Висока кваліфікація


Наші викладачі комунікабельні і уважні, добре кваліфіковані і з великим досвідом роботи! Наші фахівці випускники кращих американських університетів зі ступенем магістра. Крім того, у них є кращі результати тестів, вони є творчими особистостями, які детально знають свій предмет. Більш того, вони підтримують своїх студентів на протязі всього курсу підготовки і дійсно піклуються про їх результати.

Орієнтовані на результат


Не достатньо мати хороший рівень володіння англійською мовою, щоб здати іспит. У нас є унікальні методи і техніка, яка допоможе вам отримати найвищі бали. Кожен тест має свої власні пастки і Courses by Kevin навчать вас, як їх розпізнавати і справлятися з ними.

Індивідуальний підхід


Не подобається навчатися в групах? Це не проблема! В Courses by Kevin ви будете мати можливість пройти індивідуальний курс. Це допоможе вам зосередитися на ваших власних слабких частинах іспиту. Таким чином, наші студенти можуть легко вибрати найбільш підходящий час і зручне місце для їх занять.

Charles Sanders

Я отримав ступінь магістра з англійської мови і лінгвістики в Колумбійському університеті, а також сертифікат викладання англійської мови для дорослих (CELTA). Я викладаю в Courses by Kevin з 2009 року До цього я працював в інших провідних центрах в Лондоні, і провів шість місяців за кордоном. Я люблю баскетбол (я палкий шанувальник Leeds Force), катання на роликах, і читання, але мій улюблений спосіб проводити вільний час – грати з моєю дочкою.
Які 3 слова, ви б використали, щоб описати ваших студентів?
Працьовиті, впевнені в собі, комунікабельні
Що вам найбільше подобається у викладанні в Courses by Kevin?
Я люблю домашню атмосферу. Малі розміри класів дозволяють мені максимально передавати свій досвід кожному студенту, і я вважаю, стратегії і навчальні матеріали дуже ефективним.
Вважає, що навчання – це поєднання роботи та задоволення. Я люблю спілкуватися з людьми, і я люблю англійську. Які інші професії можуть об’єднати ці дві речі? Мені подобається ділитися своїми знаннями зі студентами. Навчання робить мене щасливим.


Max Zener

Я приєднався до Courses by Kevin в 2010 році. Я отримав ступінь магістра з англійської мови і ступінь бакалавра в галузі освіти в Університеті Чикаго. Я також провів більше 7 років роботи з іноземними студентами в якості репетитора ELS і викладав TOEFL і IЕLTS. У вільний час я люблю подорожувати, читати, дивитися фільми, але більше всього я люблю проводити час зі своєю дружиною і двома хлопчиками.
Які 3 слова, ви б використали, щоб описати ваших студентів?
Амбіційні, цікаві, сумлінні
Що вам найбільше подобається у викладанні в Courses by Kevin?
Я просто люблю те, що я можу внести свій вклад і допомогти моїм студентам досягти своїх цілей, щоб поступити в різні коледжі та університети. Я завжди роблю все можливе, щоб підняти їх оцінки.
Вважає, що навчання це спосіб життя.

Debbie Campbell

Я почала викладати англійську мову в коледжі в 1999 році. Я викладала англійську мову в місцевій середній школі. Тоді я продовжила навчання, і отримала ступінь магістра в галузі англійської мови в Університеті штату Пенсільванія. Я також читала лекції в університетах Великобританії. Я працювала в Courses by Kevin протягом двох років і підготувала понад 200 студентів для досягнення успіху в тестах. Що мені найбільше подобається у викладанні англійської мови – це те, що я допомагаю студентам досягти своїх цілей у вивченні мови. Мені також подобається дізнаватися про їх культуру. Я думаю, що я дізнаюся від них так само багато нового (або навіть більше!), як вони дізнаються від мене.
Які 3 слова, ви б використали, щоб описати ваших студентів?
Вони мають дуже творче мислення, розумні, старанні
Що вам найбільше подобається у викладанні в Courses by Kevin?
Мовна школа Courses by Kevin – це не звичайна робота. Я дійсно люблю працювати на цьому місці з дружніми і дуже професійними колегами. Найкраще – це спілкуватися зі студентами і допомагати їм покращувати свої навички англійської розмовної мови і приємно проводити час у школі.
Вважає, що вчитель є однією з найважливіших професій. Нам потрібен досвідчений і розумний викладач навіть, щоб навчити лікарів, як лікувати. І не достатньо тільки знання фізіології, анатомії та інших речей. Ми повинні навчити наших студентів, як вчитися самостійно, виростити бажання вчитися і завжди дізнаватися щось нове.

Офіс Courses by Kevin в Києві


Розташований в самому центрі Києва, Courses by Kevin надає все необхідне для досягнення успіху: підготовка до тестів на групових заняттях, індивідуальні уроки і поради для вступу. Наша команда орієнтована на ваш успіх!

Course by Kevin International


Courses By Kevin Washington DC
1717 K Street Northwest, 900, Washington, DC 20006

Courses By Kevin Baku – Azerbaijan
203B Nizim street , AF Business House, suite 400
www.coursesbykevin.com

Courses by Kevin Kiev-Ukraine
Bohdana Khmel’nyts’koho St. 16-22, Office 904
www.toefl-kevin.com

Tel.: +38 098-866-72-26

Наші онлайн курси дають Вам можливість вчитися в будь-якому місці і в будь-який зручний для Вас час.


Ви можете пройти курс навчання:

 • до або після занять;
 • під час перерви на роботі;
 • для навчання у вашій рідній країні, навіть якщо ви ніколи не візьмете курс в Лондоні.

Заняття онлайн мають багато переваг.


Заняття онлайн допоможуть вам підготуватися до іспитів. Наш онлайн курс зосереджений в основному на усній і письмовій мові . Наші онлайн курси ефективні як для коротких інтенсивних тренувань, а також для грунтовної підготовки.
Ми пропонуємо:

Розмовні заняття по Skype


Заняття по Skype призначені для Вас, щоб організувати свою власну програму. Під час співпраці з вашим викладачем, ви визначите ваші цілі і будете працювати разом, щоб досягти їх.

Практика письма


Експерт працюватиме з вами над письмом, на якому вам потрібно, зосередитися, щоб покращувати ваші навички.

Легко почати заняття в Courses by Kevin. Ви повинні просто зареєструватися для безкоштовного пробного тесту та співбесіди. Ви повинні пройти пробний тест , щоб перевірити рівень вашої англійської мови.
Отже, навіщо вам пробний тест?

 • Щоб дізнатися формат тесту. При підготовці до тесту дуже важливо вивчити всі деталі: в якому форматі подаються завдання або скільки часу потрібно витратити на певну частину. Великий відсоток студентів, навіть з високим рівнем англійської мови, як правило, не проходять тест через відсутність знань про даний форматі.
 • Попробувати пройти такі типи завдань. Пробний тест допоможе вам вивчити і зрозуміти структуру тесту і його частин. Таким чином, ви будете розуміти свої сильні і слабкі сторони.
 • Перевірити себе за умов обмеженості в часі. Дуже важливо розподіляти свій час належним чином під час проходження тесту. Не знаєте відповідь? Просто продовжуйте!
 • Дізнатися Ваш рівень. Але в першу чергу переконайтеся, що рівень знання англійської мови достатньо високий, щоб не витрачати свій час на навчання.

Реєструйтеся на пробний тест і отримайте один урок безкоштовно

Ваше повідомлення


Отримати зараз! +38 098-866-72-26

Підпишіться і отримайте бонус!

Ми гарантуємо конфіденційність інформації

Закрити вікно

Courses by Kevin створив зручні та ефективні курси для будь-яких потреб студента. У нас є 5 додаткових програм для всіх наших GMAT, GRE, SAT / ACT, TOEFL, IELTS курсів:

 • Стандартний вечірній курс - 3 місяці 3 рази на тиждень
 • Інтенсив вихідного дня - 40 годин \ 5 тижнів
 • 3-х тижневий інтенсив - 3 тижні 4 рази на тиждень
 • Гнучкий курс - 40 годин підготовки у зручний час
 • Індивідуальне навчання